Nieuwsbrief

Activiteiten

wo apr 25, 2018 @14:30
Plantenwerkgroep 'PQ' Inventarisatie, Wervershoof
zo apr 29, 2018 @10:00
Fotograferen op de Suyderbraeck
za mei 05, 2018 @10:00
Vogelkijkdag Twisk
wo mei 09, 2018
Hemelvaartkamp 2018, Holterberg
wo mei 16, 2018 @14:30
Plantenwerkgroep Inventarisatie Suyderbraeck
za mei 19, 2018 @10:00
Vogelkijkdag Vooroever
za mei 19, 2018 @10:00
Nationale vogelweek
vr mei 25, 2018
Argusvlinder Teldagen
za mei 26, 2018
Argusvlinder Teldagen
zo mei 27, 2018
Argusvlinder Teldagen

Bestuur

Voorzitter

A.L. ter Horst (Anneloes), Dorpsstraat 59, 1713 HB Obdam,
T: (0226) 45 29 90, M: 06 176 28 020, E: voorzitter@hoorn.knnv.nl

Secretaris

E.J. Baars (Egbert), Yellowlaan 24, 1695 HV Blokker,
T: (0229) 24 95 46, E: secretaris@hoorn.knnv.nl

Penningmeester en Ledenadministratie

M.A.S.M. Oei (Meike), Westeinde 17, 1474 HA Oosthuizen,
T: (0299) 74 64 05, E: penningmeester@hoorn.knnv.nl
IBAN: NL50 RABO 0121 7968 17

Natuurhistorisch secretaris

J.P. de Krijger (Jan-Pieter), Weidemolen 98, 1622 KE Hoorn,
T: (0229) 23 97 24, E: n.h.secretaris@hoorn.knnv.nl

Leden

T. Horstman-Kooijman (Tineke), James Grievelaan 6, 1695 HX Blokker,
T: (0229) 23 53 35, E: tineke_koo@hotmail.com

D. Greydanus (Douwe), Julianastraat 9, 1619 XG Andijk,
T: (0228) 72 01 19, E: d.greydanus@quicknet.nl

Commissies

Commissie Landje van Naber

contactpersoon: J.P. de Krijger (Jan Pieter), Weidemolen 98, 1622 KE Hoorn,
T: (0229) 23 97 24, E: n.h.secretaris@hoorn.knnv.nl

Excursies & Lezingen

A.L. ter Horst (Anneloes), Dorpsstraat 59, 1713 HB Obdam,
T: (0226) 45 29 90, M: 06 176 28 020, E: voorzitter@hoorn.knnv.nl

O&A Commissie

contactpersoon: M. Kleij (Michel), Lijndraaier 149, 1625 ZV Hoorn,
T: (0229) 23 05 24, E: mkleij@hetnet.nl

Redacties

Het Hoornblad

contactpersoon: R. van Bakel (Rik), Westeinde 17, 1474 HA Oosthuizen,
T: (0299) 74 64 05, E: hoornblad@knnvhoorn.nl

Website

contactpersoon: R. van Bakel (Rik), Westeinde 17, 1474 HA Oosthuizen,
T: (0299) 74 64 05, E: info@hoorn.knnv.nl